Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar!
Merhabalar, Hiranur ben.
Ah şuan o kadar duygulandım ki galiba dolan gözlerimi kurulamam gerekiyor...
Ali Kuşçu Orta Okulundan 2016-2017 öğretim yılında mezun oldum, şuan 11. sınıf öğrencisiyim. Geçenlerde aklıma geldi, az  önce analitik geometri çalışırken bir bakayım dedim de forum çok değişmiş. Çok yeni arkadaşlar gelmiş.
Başta Yasin Hoca ve Berivan Hoca olmak üzere orta okul öğretmenlerimi o kadar özledim ki. Bu hafta yazılı haftamızın son haftası, perşembe günü de matematik sınavı var (galiba konuları yetiştiremeyeceğim Big Grin ) Önümüzdeki hafta pazartesi veya salı okula gelmeyi düşünüyorum hocam, acaba öğretmenler müsait olurlar mı? Bir de Berivan Hocanın bu günler dersi var mı? Sizleri ve onu görmeyi çok istiyorum.
İyi akşamlar dilerim.  Heart  Heart
Bul
Vay Hiranur, seni tekrardan görmek çok güzel. Eğer okula gelirsen bir çok öğretmenini görebilirsin. Fazla bi değişiklik olmadı. Tabi sabahçı-öğlenci olduğumuz için gelirsen, bazılarımızı göremeyebilirsin. Mesela ben hala öğlenci, Berivan hoca sabahçı şuan.
Okula gelirsen bizde mutlu oluruz. Oturup biraz sohbet edebiliriz.
Masaüstü programcılığı : Lazarus ve Delphi 10
Web programcılığı         : Php
Okul                                : Bilişim Teknolojileri ve Yazılım : )
Öğren öğren bitmiyor!

Bul
Bir sorun çıkmazsa pazartesi gelmeyi düşünüyorum hocam. Umarım denk geliriz Angel Angel
Bul
(01-10-2020, 06:46 AM)Ali ihsan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abla ne zaman gelcen
Merhaba Ali İhsan,
Sınavlarımız bu gün bitti ve pazartesi günü gelebileceğimi düşündüm ama sözlü notları için okula bulunmam gerekiyor. Salı günü geleceğim galiba.
6/İ'desin galiba. Sabahçı isen gelmişken sana da uğrarım Smile
Bul
Gelmedin
Bravo Bravo
Bul
Selamlar
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi