Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte ben
Bugün son iki ders elektrikler kesildi ve yazılı yarıda kaldı bekledik elektrik gelmeyince hoca kağıtları topladı ben yapmıştım ama kontrol edemedim o yüzden dört soruyu sildim  Çürü Diş                                                  sonra elektrikler geldi hoca kağıtları verdi bende hem kontrol ettim hem de sildiğim soruyu yaptım Big Grin
Bul
(11-12-2019, 04:44 PM)İlayda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün son iki ders elektrikler kesildi ve yazılı yarıda kaldı bekledik elektrik gelmeyince hoca kağıtları topladı ben yapmıştım ama kontrol edemedim o yüzden dört soruyu sildim  Çürü Diş                                                  sonra elektrikler geldi hoca kağıtları verdi bende hem kontrol ettim hem de sildiğim soruyu yaptım Big Grin

Bravo
Masaüstü programcılığı : Lazarus ve Delphi 10
Web programcılığı         : Php
Okul                                : Bilişim Teknolojileri ve Yazılım : )
Öğren öğren bitmiyor!

Bul
Önceki günlerden birine de beden dersi için hava soğuktu bu yüzden içeride kaldık ve çok güzel bir film izledik filmin sonun göremedik çok heyecanlıyım çünkü yarın izliyecez umarım sonu güzel bitter de bu kadar beklemeye değer Big Grin Big Grin Wink UMARIM

filmin ismi izlemek isteyn olursa diye DANGAL
Bul
(12-11-2019, 07:06 PM)Eflal15 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceki günlerden birine de beden dersi için hava soğuktu bu yüzden içeride kaldık ve çok güzel bir film izledik filmin sonun göremedik çok heyecanlıyım çünkü yarın izliyecez umarım sonu güzel bitter de bu kadar beklemeye değer Big Grin Big Grin Wink UMARIM

Çürü Diş
Masaüstü programcılığı : Lazarus ve Delphi 10
Web programcılığı         : Php
Okul                                : Bilişim Teknolojileri ve Yazılım : )
Öğren öğren bitmiyor!

Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi