Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okul Nasıl Gidiyo (Okul Dışıda Dahil) ??
Benimki İyi Gidiyo Ama Okuldan Sonra Ki Ödevler Çok Ağır Ödeve Başla 4 saat sonra birtir (10 dk aralarda dahil)

Peki Ya Sizinki (Özellikle 7 / E )
Seninki kadar yoğun olmasa da bizde de ödev fazla
Dünyadaki en güzel duygu, olasılıkların sonsuz olduğunu bilmektir.
Ara
(09.10.2017, Saat:15:51)İREM erennn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seninki kadar yoğun olmasa da bizde de ödev fazla
Hocalar değişimi 
Berbat. Derslere zerre kadar odaklanamıyorum ve ortam çok kötü. Okuldan soğudum ve ne yapacağımı bende bilmiyorum. Düzeleceğini de sanmıyorum.
#FreeKhontkar
Ara
(09.10.2017, Saat:16:31)HİRANUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berbat. Derslere zerre kadar odaklanamıyorum ve ortam çok kötü. Okuldan soğudum ve ne yapacağımı bende bilmiyorum. Düzeleceğini de sanmıyorum.

Hira Abla Sana Destek Olacak Birisi Lazım Herzaman Yanında Olacak Kendini İyi Hissedersen Bence Hiç Sıkıntın Kalmaz Ama Unutma DersBitti Olarak Hepimiz Senin Arkandayız...
(09.10.2017, Saat:16:31)HİRANUR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berbat. Derslere zerre kadar odaklanamıyorum ve ortam çok kötü. Okuldan soğudum ve ne yapacağımı bende bilmiyorum. Düzeleceğini de sanmıyorum.

Sınıf mevcudunuz kaç kişi Hiranur? Sağlık meslek lisesinde de bölümler 2. sınıftamı belli oluyor? Yoksa zaten belli mi?
Mesela benim, Meslek lisesinde iken 1. sınıfta elektronik bölümü idi 2. sınıfta Bilgisayar bölümüne geçmiştim.
Bildiğim kadarıyla şuanli meslek liseleri 2. sınıfta bölümler belli oluyor. Yanlışmıyım acaba?

Bir anımı anlatayım.
-Lise 2. sınıfa yeni geçmiştik. Yeni sınıf arkadaşlarımız olmuştu. Bir hocamız dediki sigara içen arkadaşlar bir kez sigara almayıp şu kitabı alsınlar. Dediğinde sınıfta yeni tanıştığım biri baktım dedi; "Sigaramı da içerim kitabıu da almam" Bende o zaman o arkadaş için ne kadar serseri biri bu yaw. Diye içimden söylenmiştim.

Zamanla o kişinin serseri biri olmadığını anladım. Hatta en iyi sınıf arkadaşlarımndan biri oldu. Şimdi bile iletişimimiz devam etmekte. Hatta bazen o anıyı ona da anlatırım. Aslında senin için çok erken yargıda bulunmuştım diye.

Neyse dedmek istediğim insan sınıftaki arkadaşlarını zamanlar tanıyor. Biraz sabret bence. Biliyorum lisede ilk sene zor oluyor. Ama ilk seneyi atlatınca gerçekten de Lise benim yaşadığım en güzel okul ortamıydı. Sınıfımız Öyle serseri kendini bilmez bir sınıf değildi belki ondan çok güzeldi. Şimdi olsa nasıl olurdu bilmiyorum açıkçası....
Masaüstü programcılığı : Lazarus
Web programcılığı         : Php
Okul                                : Bilişim Teknolojileri ve Yazılım : )
Öğren öğren bitmiyor!

Ara
Evet hocaların bir tanesi dışında hepsi değişti Sad Çürük Diş
ARMS AROUND YOU
Ara
(10.10.2017, Saat:05:07)ErkanBASARI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hocaların bir tanesi dışında hepsi değişti Sad Çürük Diş

BENİM ARKADAŞLARIM VE HOCALARIMIN HEPSİ DEĞİŞTİ!!!
yaPma béé azraİl maRionUn biLe 3 canI vaR !
deneme 1 2 3
(10.10.2017, Saat:05:07)ErkanBASARI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hocaların bir tanesi dışında hepsi değişti Sad Çürük Diş

O 1 tanesi kim Sjnsjsjs
(10.10.2017, Saat:16:14)McDelisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

BENİM ARKADAŞLARIM VE HOCALARIMIN HEPSİ DEĞİŞTİ!!!

Hayırlı işler hojam agshdhsfhfs
ARMS AROUND YOU
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Acaba nasıl Erkan. 0 361 29.04.2018, Saat:12:26
Son Yorum: Erkan.
  ilk günler nasıl gidiyor zilan12@hotmail.com 4 2,218 19.10.2017, Saat:12:04
Son Yorum: Erkan.
Question Forum'a Nasıl Geliyorsun ?!? Erkan. 4 1,542 23.08.2017, Saat:20:16
Son Yorum: Mavi.manolya
  Yaz tatiliniz nasıl geçiyor? ydursun 5 1,274 16.07.2017, Saat:17:37